Aktualności

2019 | 09 | 16

Zapraszamy do zapoznania się z nagraniami dokumentującymi przebieg głównych sesji Zjazdu. Wykład inauguracyjny, sesja prezydencka,  sympozjum "Socjologia i socjologowie a odzyskanie niepodległości" oraz końcowa sesja plenarna zostały przetlumaczone na język polski lub angielski*.

Dostępne nagrania:

czytaj dalej
2019 | 09 | 05

Do planowania własnego programu obrad polecamy skróconą wersję programu. 

Łatwo się ją przegląda, bo zawiera czytelne informacje o obradach w danym bloku czasowym, o trwających wydarzeniach towarzyszących i przerwach kawowych. 

Polecamy jako lekturę na ostatni weekend przed Zjazdem!
 

czytaj dalej
2019 | 09 | 04

Szanowni Państwo

W związku z udziałem w XVII Ogólnopolskim Zjeździe Socjologicznym we Wrocławiu, zwanym dalej „XVII OZS”, organizowanym przez Polskie Towarzystwo Socjologiczne oraz Instytut Socjologii Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Wrocławskiego, w dniach 11-14 września 2019 we Wrocławiu, prosimy o Państwa zgodę na rozpowszechnianie wizerunku/głosu/wypowiedzi przez XVII OZS oraz wykorzystanie ich do celów związanych z realizacją XVII OZS na czas nieokreślony, licząc od dnia odbycia się wydarzenia.

czytaj dalej
2019 | 08 | 03

Z przyjemnością, radością i dumą przedstawiamy obszerną wersję pełnego programu Ogólnopolskiego Zjazdu Socjologicznego. 

Dokument liczy blisko 900 stron, dlatego zachęcamy do przeglądania go na urządzeniach elektronicznych. 

W trakcie zjazdu każdy/a z Uczestników/czek otrzyma książeczkę programową ze skróconą wersją programu i najważniejszymi informacjami. 

Jeśli nie życzą sobie Państwo drukowanej wersji - proszę nam o tym powiedzieć: 17zjazdpts@uwr.edu.pl

Najnowsza wersja programu znajduje się na dole strony. 

czytaj dalej
2019 | 05 | 21

Poszukujemy wolontariuszy na 17. Ogólnopolski Zjazd Socjologiczny, który odbędzie się na Stadionie Wrocław w dniach 11-14 września 2019 roku. To najważniejsze wydarzenie socjologiczne w Polsce, na które przyjeżdżają najwybitniejsi socjologowie. Jest to niepowtarzalna okazja ku temu, aby rozwinąć się, poznać ciekawych ludzi oraz wziąć udział w licznych i ciekawych wydarzeniach towarzyszących. Udział w wolontariacie potwierdzamy certyfikatem.

czytaj dalej
2019 | 03 | 31

Zapraszamy do zapoznania się i udziału w wydarzeniach i imprezach towarzyszących XVII Ogólnopolskiemu Zjazdowi Socjologicznemu we Wrocławiu. Lista wydarzeń dostępna jest w załącznikach. Prosimy zwrócić uwagę na warunki uczestnictwa, np. konieczność zarejestrowania się u organizatora w przypadku niektórych wydarzeń oraz imprez.

Mamy nadzieję, że Ogólnopolski Zjazd Socjologiczny będzie nie tylko okazją do wymiany myśli między naukowcami i praktykami, ale także przestrzenią integracji całego środowiska socjologicznego oraz osób zainteresowanych sprawami społecznymi.

czytaj dalej
2019 | 03 | 25

Przekazujemy uczestnikom XVII Zjazdu Socjologicznego we Wrocławiu informację o akademikach, hostelach i hotelach, w których można dokonać rezerwacji noclegów na czas Zjazdu.

Lista obiektów znajduje się w pliku załączonym na dole strony.

Podane miejsca są jedynie wybranymi propozycjami, uwzględniającymi możliwie wygodne transfery pomiędzy lotniskiem, dworcem kolejowym i autobusowym a głównym miejscem obrad oraz miejscem organizacji bankietu, lecz nie wyczerpują listy miejsc noclegowych we Wrocławiu.

czytaj dalej
2019 | 03 | 21

Z radością informujemy, że dzięki wielkiemu zaangażowaniu członków komitetu organizacyjnego XVII OZS w przygotowanie wniosku (kol. Justyna Kajta, kol. Dawid Krysiński, kol. Adam Mrozowicki, kol. Piotr Pieńkowski) nasze wydarzenie uzyskało wnioskowaną kwotę dofinansowania w ramach konkursu na działania upowszechniające naukę organizowanego przez MNiSW.

Więcej informacji tutaj

czytaj dalej
2019 | 03 | 16

Komitet Organizacyjny XVII Ogólnopolskiego Zjazdu Socjologicznego we Wrocławiu informuje o przedłużeniu terminu naboru referatów do grup tematycznych.

Organizatorzy grup tematycznych czekają na zgłoszenia do dnia 22 marca br.

Wszelkie szczegóły znajdują się w załączonym komunikacie nr 8. 
 

czytaj dalej

Strony

Rejestracja

Aby wziąć udział w Zjeździe, należy zarejestrować się w systemie obsługi konferencji Coffee.

Terminy zgłoszeń

Koszt uczestnictwa uzależniony jest od terminu złożenia zgłoszenia.
Szczegóły w regulaminie.

15 marca 2019 r.
dla osób chcących uczestniczyć w charakterze referenta
15 kwietnia 2019 r.
dla osób chcących zgłosić imprezę towarzyszącą
31 sierpnia 2019 r.
dla osób chcących uczestniczyć bez wygłoszenia referatu

Projekt i wykonanie — fenomeno.pl