Komunikat zjazdowy nr 1 - Zgłaszanie grup tematycznych przez Sekcje PTS

Zapraszamy Sekcje PTS do zgłoszenia propozycji grup tematycznych (prosimy zapoznać się z załącznikiem: Komunikat nr 1 – Zasady zgłaszania Grup Sekcji PTS). Zjazd odbędzie się pod hasłem „Ja, My, Oni? Podmiotowość, tożsamość, przynależność”. Hasło to posiada uniwersalny charakter, ustanawia szansę refleksji nad własnym położeniem w ramach wspólnoty, w strukturze podziałów społecznych, w procesach o lokalnym i globalnym charakterze, w życiu politycznym, w konsumpcji i w preferencjach dla wybranych wartości.

Jako Komitet Organizacyjny XVII Ogólnopolskiego Zjazdu Socjologicznego pragniemy zrealizować te cele przez zagwarantowanie maksymalnej różnorodności poglądów na sesjach plenarnych, sympozjach, grupach tematycznych. Dlatego też przyznaliśmy specjalny czas w programie Zjazdu Grupom Sekcji PTS.

W związku z powyższym, zwracamy się z prośbą do Zarządów Sekcji PTS o aktywne włącznie się w tworzenie programu wydarzenia. Wszelkie szczegóły dotyczące nadsyłania propozycji znajdują się w Komunikacie Zjazdowym nr 1.

Załączniki: 
ZałącznikRozmiar
Plik Zasady zgłaszania Grup Sekcji PTS119.27 KB

Rejestracja

Aby wziąć udział w Zjeździe, należy zarejestrować się w systemie obsługi konferencji Coffee.

Terminy zgłoszeń

Koszt uczestnictwa uzależniony jest od terminu złożenia zgłoszenia.
Szczegóły w regulaminie.

15 marca 2019 r.
dla osób chcących uczestniczyć w charakterze referenta
15 kwietnia 2019 r.
dla osób chcących zgłosić imprezę towarzyszącą
31 sierpnia 2019 r.
dla osób chcących uczestniczyć bez wygłoszenia referatu

Projekt i wykonanie — fenomeno.pl